کیت جدید بدنه مازراتی MC20

رونمایی از کیت خودرو قبل از فروش خودرو

نوشته شده توسط کامران فرجامی تاریخMaserati MC20 فوق العاده به نظر می رسد. این در سپتامبر سال 2020 آغاز به کار کرد ، هرچند با کنجکاوی ، ما شاهد وسایل نقلیه با اندازه ای استتار عجیب و غریب از اوایل مارس 2021 هستیم. ضربه زدن به پیست با یک تستر نازک مبدل پس از اولین مسابقه کمی عقب است ، اما دوباره ، ساخت نیز یک کیت بدنه پس از فروش حتی قبل از فروش اتومبیل. حدس بزنید سوپراسپرت جدید مازراتی همین تأثیر را در دنیا دارد.

با این حال ، یک کیت بدنه متوسط ​​به نام Aria برای MC20 در حال تولید است و برای چشم ما یک کیف واضح است. این از شرکتی در نیویورک به نام 7 Design می آید و اگر همه تغییرات را دقیقاً متوجه نشوید ، شما را سرزنش نمی کنیم. از جمله اینکه ، در جهان صرفه جویی در مصرف MC20 برای چند عکس مطبوعاتی دیده نشده است ، بنابراین دقیقاً شکل آشنایی نیست. در سمت مقابل ، 7 Design رویکرد نرمتری را برای لباس پوشیدن MC20 در نظر می گیرد ، که در دنیای بازار پر از بال های دیوانه ، اسکوپ های بزرگ و رنگ های پر زرق و برق بسیار فوق العاده برای ابرخودروهایی که مرزهای طعم و مزه را گسترش می دهند بسیار طراوت بخش است.

این بدان معنا نیست که 7 Design به طراحی Aria خود با بال و اسکوپ تزریق نمی کند. جزئیات کیت در دسترس نیست ، اما از دست دادن تقسیم جلو و بالهای بزرگتر در قسمت جلوی جلو غیرممکن است. دامن های کناری حالت کمتری به MC20 می بخشند و چهارم پنل ها اسکوپ هایی با ظاهر متوسط به دست می آورند. صحبت از این است که یک قاشق کوچک روی سقف و یک بال نه چندان کوچک در پشت آن قرار دارد. این در بالای یک فاشیای عقب جدید قرار دارد که دارای یک پخش کننده تهاجمی و پایان دهنده های تخلیه اگزوز است که به نظر می رسد محلی را که پلاک خودرو است را اشغال کند.

در مورد هزینه یا در دسترس بودن ، این هنوز مشخص نیست اما یک چیز کاملاً روشن است. فقط 25 عدد از کیت های آیرو ساخته خواهد شد که با رسیدن MC20 به نمایندگی ها ، آریا را به یک لباس بسیار نادر تبدیل می کند.

 

منبع: Motor1


گالری تصاویر