رولز رویس خاص جاستین بیبر تحویل داده شد

سه سال زمان ساخت

نوشته شده توسط کامران فرجامی تاریخ 1399/12/05 08:00:00سه سال طول کشید تا رولز رویس ریث سفارشی جاستین بیبر توسط تیم West Coast با یک سبک طراحی شده از مفهوم Rolls-Royce 103EX تکمیل کرد. سرانجام ساخت خودرو کامل شد و تحویل خواننده جوان شد.

بیبر تمایل به خرید 103EX را داشت ، اما این وسیله نقلیه حتی قابل رانندگی نبود. این به سادگی یک تمرین یک ظاهر طراحی شده بود تا آینده برند را برجسته کند. در عوض ، تیم West Coast با ستاره پاپ همکاری کردند تا یک Wraith با یک ظاهر طراحی شده بازسازی کنند تا بیشتر شبیه این مفهوم باشد.

تیم با اسکن قسمت بیرونی رولز رویس شروع به کار کرد تا شکل دقیق هر صفحه بدنه را بداند. گمرک West Coast سپس از این اطلاعات برای ایجاد قالب برای کیت بدنه جدید استفاده کرد.

Wraith کنونی وی دارای پوشش هایی است که چرخ ها را پنهان می کند و به نظر می رسد کوپه در جاده شناور است. قسمت جلویی جدیدی با طراحی پیچیده تر و گلگیرهای برجسته وجود دارد که ظاهری روان به شما می بخشد.

West Coast همچنین با نور منحصر به فرد ، از جمله نور پنهان در امتداد لبه پایین بدنه ، که جلوه ای چشمگیر در تاریکی ایجاد می کند ، پیشروی کرده است. در داخل ، بهبود کارهایی که رولزرویس انجام می دهد دشوار است. West Coast به سادگی رنگ های روکش چرم را تغییر می دهد تا با نمای خارجی آن مطابقت داشته باشد.

تغییر بزرگتر بهبود سیستم صوتی است. تنظیمات تنظیم شده حرفه ای شامل آمپرهایی با قسمت کشویی برق در صندوق عقب است. این کاملاً نمایشی برای وسیله نقلیه از قبل چشمگیر است.

او در زمان تحویل خودرو بسیار تحت تأثیر قرار می گیرد. واکنش قابل درک است زیرا ستاره پاپ اکنون صاحب یک رولزرویس منحصر به فرد است که در جاده شبیه هیچ یک نیست.

 

منبع: Motor1


گالری تصاویر

برچسب ها